| Amy_9541 a întrebat:

La cabineletele de planning familial se poate face o ecografie? Kisses :*

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU, acolo NU se poate face ecografie!
Având în vedere întrebările tale anterioare, trebuie să mergi la un control ginecologic!

La ginecolog poţi merge şi SINGURĂ ( FĂRĂ mama, chiar dacă eşti minoră; n-ai precizat vârsta ), TREBUIE doar să ai la tine : actul de identitate + Trimitere ( de la medicul de familie sau de la Cabinetul şcolar ) + Programare ( pe care o poţi face telefonic sau personal ).

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Acolo se discuta despre problemele de cuplu si metode si moduri de rezolvare a unor situatii noi sau deosebite.