| anonim_4396 a întrebat:

Sunt urate la vedere labiile mici care sunt mai proeminente decat cele mari? Baietilor le plac sau le prefera mai mici?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Existenta unor labii mici proeminente, iesite in evidenta care ies cu mult dintre labiile mari, denota faptul ca fetele cu un astfel de clitoris (***) au un libidou mult superior fata de celelalte femei. Fiindca pe suprafata clitorisul exista un numar de peste 8.000 de senzori ai excitatiei si placerii aceste femei devin super excitate si ''obiectul de sex perfect'' dupa momentul cunilitiei. Orice barbat experimentat apreciaza o asemenea ''pasarica'' superdotata. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu mă interesează ce labii are, atât timp cât îmi pot adăposti penisul între ele!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa stii ca baietii nu prea se uita la asa ceva. Pe ei ii intereseaza gaura dintre ele. Unii nici nu stiu cum arata acestea in realitate, iar cand face sex, el nu vede, el simte placerea.

| gheorghe699 a răspuns:

Iti spun; fii fericita, sunt superbe! nimic nu este mai excitant decat sa-i faci oral unei fete cu asemenea labii,.mie imi place mult sa le sarut sa le ling si, sunt comvins ca vor fi apreciate.