| anonim_4396 a întrebat:

La cate zile dupa contactu` sexual poti face testul de sarcina? Si sa indice corect. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La 21 de zile dupa contactul sexual cu prima urina de dimineata.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Minim 21 de zile daca il faci din prima urina de dimineata si minim 24 de zile daca il faci din urina de peste zi.

| monyk a răspuns:

Buna, la 21 de zile de la contactul sexual e cel mai indicat sa faci testul pentru. un rezultat corect.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu am facut unul azilaughing. Si scria ca poate fi facut dupa 7 zilestraight face.
Ciudat, de recomandat ar fi dupa 21 de zile stiu eu...

Bafta.

| Pacala a răspuns:

21 de zile! Nu 14!

| Ionutzz97 a răspuns:

| Daniel_4881 a răspuns:

2 saptamani si sa fie cel mai sigur 3 (garantat)

| cataaa a răspuns:

| denysse_5976 a răspuns:

Indicat este dupa cel putin 21 de zilehappy.

| RayWilliamJohnson a răspuns:

14 zile