| IrenneDrt a întrebat:

FUNDA dupa cate zile de la contactul sexual neprotejat se poate face testul de sarcina?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La minim 21 de zile din prima urina de dimineata si la minim 24 de zile din urina de peste zi. Daca e negativ, trebuie repetat dupa inca 3 zile in aceleasi conditii.

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Aproximativ 21.happy

| lyrics a răspuns:

21 de zile dupa contact.
7 zile de la intarzierea menstruatiei
de preferat cu prima urina de dimineata pentru ca este mai concentrata

| Pacala a răspuns:

21 zile.

| Lora a răspuns:

Dupa o saptamana

| overdose90 a răspuns:

Dupa cel putin 10 zile, asa am citit eu pe prospectul unui test sure-check. plus ca e bine sa astepti mai mult(daca poti.) ca sa primesti un raspuns corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 de zile dimineata big grin

| Rapu a răspuns:

Dpa aproximativ 2-3 saptamaniwinking