| Albinuța767 a întrebat:

La câți ani ati avut prima relatie cu un/o, baiat/femeie?

14 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La sfarsitul clasei a 9-a prin intermediul internetului, deci o relatie la distanta cu un baiat din alt oras, pe care nu l-am intalnit niciodata. A durat jumatate de an.
Real, la 23 si inca sunt cu acel baiat, urmeaza sa ne casatorim.

| RAY a răspuns:

Cu un baiat inca nu am avut, dar cum vreau sa fiu la moda in pas cu civilizatia trebuie sa incerc si asta, la 17 ani am avut prima si ultima relatie

| mihai69 a răspuns:

Cu un băiat pe la 15 ani cred; cu o fată - la 17.

| HazelEyes77 a răspuns:

La 18 ani cu o fata si la 20 cu un baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Bisexuala?

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Interested? laughing)
On topic:
Cu un baiat la 18 si cu o fata pe la 22 dar nu relatie ci doar sex.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Eram curios daca e bisexuala sau doar a incercat sa vada cum e si si-a "pierdut interesul" pe drum.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt bisexuala da. Nu a fost doar o experienta din pura curiozitate ci o relatie in care m-am implicat emotional deci nu e vorba doar de sex aici.

Răspuns utilizator avertizat
| DonGiani a răspuns:

Doar cu fete. Și prima relație am avut-o la 13 ani și prima relație sexuala la 13 jumătate cu o prostituata de 35winking

| YellowAngel a răspuns:

12 ani iubit.
19 ani sex.

| Stef45 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta.Totul o sa vina cand nu te astepti, decat sa stai zilnic sa te gandesti la asta mai bine iti vezi fericit/a de viata si totul o sa vina de la sine.

| CharmingCryCake a răspuns:

. încă o am, la 19