| RAY a întrebat:

Ca baiat nu e bine sa incepi cu o femeie mai mare ca tine prima relatie?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dupa parerea mea de preferat ar fi sa fie o relatie in care sa nu se investeasca sentimente, pur si simplu doar sex, astfel femeia mai matura ca tine si bineinteles cu mai multa experienta te va invata ca la carte totul despre sex, important este sa gasesti una deschisa la minte pentru astfel de relatie. si sa privim partea realista a lucrurilor, de ce ar vrea o femeie matura sa se inhame la o relatie serioasa cu un copil cand poate avea un barbat stabil financiar si dotat cu experientawinking

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai dreptate, nu te contrazicdeloc, pentru sex e fb ca intro comedie

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ar fi bine ca să te înveţe ce şi cum, dar în acelaşi timp nu ar fi bine.

| Danysan a răspuns:

Nu e o regula amice. Femeile mai mari se zice ca te pot invata.Dar normal femeia trebuie sa fie mai mica decat un barbat.

| Demonull a răspuns:

Pai asta e ideea, sa o faci cu una care are deja o experienta.
Cand se nimeresc doi virgini si prosti pe deasupra ea ramane cu burta.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ce importanta are?

| unknøwn a răspuns:

Prima relaţie oricum nu e ultima.
Aşa că poţi să o începi cu oricine...

| SelenaMe a răspuns:

Nu exista regula pentru asa ceva.

| Lovetolove a răspuns:

Ba e foarte bine. Iti dai seama ce-or zice ceilalti cand te-or vedea cu una mai mare ca tine, ah?
Pai o sa fii.n-am un exemplu, da' o sa fii barosan tare.hee hee