| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani este normal sa imi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Biutzu a răspuns:

La cat vrei tu poti sa incepi si la 16 dar mai bine ar fi la 18 sa fi ceva mai matura din toate punctele de vedere

4 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Indicat este dupa 17 ani jumatate,dar daca nu te simti pregatita, si esti si dezvoltata, nu este nici o problema bine nici chiar la 13-14 ani sa te apuci,.Dar tine cont de niste sfaturi:Ai grija cu cine o faci sa nu iti para rau dupawinking
Ai grija sa folosesti prezervativ

Ai grija de tine"*:*:*:*

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| mariamagdalena09 a răspuns:

16-18 dar depinde, unii si-o incep de la 11laughing! Fundaa?

| nyachi a răspuns:

La cat te simtii pregatita si daca cu adevarat baiatul te iubestewinking