| Geoo26 a întrebat:

La cati ani trebuie sa incep viata sexuala?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

NOname
| NOname a răspuns:

Nu exista "trebuie". Insa cel mai indicat ar fi dupa 18 ani.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

După 18 ani. Baftă!

| JustMe a răspuns:

Cat gasesti o fata pe care sa o ****
BAFTA!laughing

| alexH a răspuns:

La 31 de ani, 9 luni, 6 saptamani si 4 zile este perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| Vennus a răspuns:

Cand crezi ca esti pregatit. nu te grabi sa te duci la curve nespalate la organe. din punctul meu de vedere viata sexuala o incepi cand esti pregatit si o incepi cu aceea persoana pe care o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 6-7

| MiRceA0980 a răspuns:

Cand esti pregatit da ai grija sa ti se scoalelaughing Ca dupa zice fata ca esti incompetentrolling on the floor

| poopye a răspuns:

Poti la ori cati ani pentru ca asta nu e dupa varsta e dupa placere,...

| angel199 a răspuns:

Parerea mea este ca de la 17-18 ani, sau atunci cand esti pregatit, pentru o viata sexuala, tr.sa ei o decizie ft importanta pentru tine, si daca ai o partenera de incredere, si daca exista iubire intr voi, poti s-o incepi.