| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani isi incepe un baiat viata sexuala?
P.S. Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Majoritate cazurile sunt de 16-18.Dar cel mai bine după 20.

12 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Cand are cu cine in primul rand si cand simte ca trebuie! Nu prea devreme dar nici prea tarziu, din punctul meu de vedere mai asteapta ca nu arde!

| neutrino a răspuns:

Atunci cand va fi capabil.

| Fatamuntilor a răspuns:

As zice dupa 17 ani dar numai daca este informat in materie de sex.

| Robi1444 a răspuns:

De ce nu începeți la 10 ani? Vai de generația asta de curvasareala.

Răspuns utilizator avertizat
| 4343gddhkied a răspuns:

Sunt fata, dar iti zic ca prietenul meu a inceput la 16 ani. poate nu astepti raspuns de la o fata, dar eu una zic sa mai astepti cel putin 1, 2 ani big grin! Acuma nu suntem noi in punctul in care sa iti zicem tie cand sa incepi, cand simti nevoie si cand esti pregatit si fizic si moral big grin!

| AndreescuMMO a răspuns:

La 25 de ani! pentru ca daca incepi acuma risti sa nu iti mai creasca penisul! = )))

e doar o gluma ce am zis mai sus tongue deci eu sunt baiat si am 18 ani dar eu ti-as recomanda sa astepti putin pana vei fii mai matur happy documenteaza-te mult inainte sa incepi viata asta sa ca sa stii ce faci in situatii penibile laughing oke?smug

| Sergiu72 a răspuns:

Depinde de bagajul genetic, de increderea in sine, de hormoni. Fetele se maturizeaza mai repede, baietii un pic mai tarziu. Uni baieti incep la 16 ani, altii la 19. La inceput baietii se masturbeaza, astfel isi exploreaza si isi testeaza simturile, apoi capata mai multa incredere si incearca sa cucereasca.

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Nu e graba oricum.

| CorinaReg19 a răspuns:

In zilele de azi cam pe la 16/17 ani. Daca au cu ce laughing daca nu, stau pe tusa pana devin mai dotati happy

| dandree11 a răspuns:

Cand vrea.