| IoanaBetyVisan a întrebat:

La cati ani poti avea iubit? laughing)))))

13 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Cand esti pregatita adica, in cazul tau, nu acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 15 ani 7 luni si 12 zile...

| RAY a răspuns:

De la materrnitate draga macar asa va cunoasteti bine

| Violleta2022 a răspuns:

Iubitii este bine sa-i ai de la 18 ani in sus, pana atunci poti sa ai in schimb prieteni si amici.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care te consideri in stare sa tii de mana un baiat si la sfarsitul zilei eventual sa-i dai si o sarutare ca multumire la despartire. happy

| LoveSleep a răspuns:

Dublul vârstei tale.

| seth2016 a răspuns:

Poti avea un crush la orice varsta.

| GoldandSilver a răspuns:

Depinde, cand simti tu nevoia, de preferat dupa 15 ani, cu o persoana cu diferenta de varsta de maxim 4 ani!

| n1445 a răspuns:

Nu exista o regula pentru asta, ideal e sa iubesti frumos nu sa te *** in draci cu partenerul. Sora mea a avut iubit de la 14 ani si au 6 ani impreuna in prezent laughing

| BeagleLover a răspuns:

Daca esti c***a poti sa ai si la 9 ani

| Ahatus a răspuns:

La 4 ani si 5 luni si 4 ore si 2 minute si 22 secunde

| Nyy2003 a răspuns:

La ce varsta vrei tu.Nu conteaza.Dar incearca (daca iti faci un iubit...)sa nu il parasesti sau sa te paraseasca el si dupa sa te duci la altul.(nu ii schimba ca pe chiloti) laughing ramai impreuna cu unul o perioada de timp (nu 2 zile si gata!)laughing

| sismaria a răspuns:

La ce varsta vrei tu!