| mihaela_8183 a întrebat:

La cati ani poti avea primul iubit?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu contează vârsta. Depinde de maturitatea gândirii. Poți și la 12 și la 18, depinde de cât de matură în gândire ești, nu îți dă nimeni în cap sau să îți impună o limită.
Baftă

| αℓє a răspuns:

La cati ani vrei tu.Si la cati ani simti ca ai nevoie.

| Bibuşca a răspuns:

Pai la cat iti cere inima.Dar nici cand esti mica de 8, 9, 10,11,12...c-am la 13, 14, 15,16...ani sa zicem. Fundhitza?

| Maria_7883 a răspuns:

Buna Mihaela! Nu exista o varsta anume la care poti avea un iubit.In momentul in acre simti ca ai gasit alesul, persona potrivita si il iubesti, vezi si simti ca si el te iubeste si respecta poti avea o relatie.Bafta!

| Enigmă a răspuns:

Buna Mihaela.
Sa sti ca nu exista o varsta anume la care sa poti avea un iubit. Atunci cand consideri ca esti destul de matura, sau atunci cand iubesti persoana respectiva cu adevarat, atunci ai voie sa ai un iubit.
Pana atunci, vor fi doar lucruri trecatoare.
Numai bine kiss

| miutzatha a răspuns:

Nu e nici o limita de varsta
eu am prieten de la 13 ani si sunt si acum cu el... funda:d

| artemiX a răspuns:

FND! plz...Nu e o limita si ici un inceput de varsta.Cand ccrezi ca esti pregatit/a atunci e momentul tau de stralucire. FUnda pleace!