| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare, cine raspunde primul dau Funda, Pe la cati ani poti avea un prieten "Iubit"?

Răspuns Câştigător
| D3YuTzA_4801 a răspuns:

Salut:*
nu pot sa iti spun pe la ce varsta poti sa ai un iubit ca asa am zis si eu ca o sa am iubit pe la 17, 18 anilaughingsi na eu acum sunt cu cineva si sunt fff fericita:XDragostea vine pe neasteptate:X.Si nu conteaza varstahappySper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Eu sunt de părere că de la 15 ani.

| xCherri a răspuns:

La cati ani vrei tu. pentru ca e viata ta tongue Faci ce vrei cu eatongue
De exemplu eu am avut prieten/iubit la 15 anitongue

| DeeaCrissTina a răspuns:

La liceu, dar depinde can gasesti baiatul potrivit si nu conteaza varsta, doar baiatul. Sper sa te ajulove struck

| Denyy233087 a răspuns:

Scuze ca va intreb dar Voi Cati ani aveti?

| alles a răspuns:

Mda... macar sa ai 17 ani, si asa nu esti cam matura.hmm