| Frogie a întrebat:

La cati ani v-ati inceput viata sexuala si cum ati descrie aceasta experienta?

9 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

La aproape 21 de ani.Si a fost o experienta de neuitat pentru ca am avut langa mine persoana pe care o iubesc enorm de mult.Inca suntem impreuna si el este totul pentru mine.

| VodkaCoca a răspuns:

La 16 ani love struck,
si am faqto cu prietenul dupa un an si 4 luni, si am stat impreuna 2 ani si 6 luni,
oricum cred ca orice fata si'ar dori experientza care am avut-o eu love struck
Eu ii povesteam mereu lui cum vreau sa fie prima data etc, si cand m-am simtzit eu gata i'am spus ca ma simt gata el niciodata nu mi-a cerut mai luam eu discursu de Sex si el imi zicea cand o sa ma simt eu gata sa nu ma grabesc, infine Hotel, lumanari, petale de trandafiri, si mai multe detalii. In ziua aia m-am simtzit ciudata imi era frica sa nu'si dea mama seama laughing ahahaha.

| valThina a răspuns:

La 17 ani si ceva. a fost o experienta frumoasa. a fost una dintre zilele in care razi dar esti si foarte serios...

| smartalogu a răspuns:

Inca nu am inceput-o :p.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Eu mi-a inceput viata sexuala la 14 ani si crede-ma a fost cea mai frumoasa experienta din viata mea

| kytty a răspuns:

Cred ca pentru fiecare e ceva aparte, diferit si plin de necunoscut...

| hax0r a răspuns:

Pai pe la 20.hmm ma uitam la un film porno si s-a intamplat. mi-am pus chilotii la spalat si m-am rugat la Isus sa ma ierte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani si a fost oribil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani, o experienta de neuitat, iar acum e sotul meu.va vine sa credeti? si cand te gandesti ca au trecut 6 ani de atunci...