| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani va-ti inceput viata sexuala?

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am 15 ani si nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu am degand la varsta astawinkingLa 18-19 ani e perfect!winking Sau chiar si mai tarziu big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sper sa rezist rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ms mult D33a. O sa reusesc happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ms inca o data d33a.kiss

| anaid a răspuns:

Encore... daca tu o incurajezi asa pe mumoasa sunt sigura ca o sa rezistewinkingAsta da incurajarelaughing
Mumuoasa stai linistitaca o sa reusesti important este sa ai destui baieti cu care sa te joci pentru ca de obicei reletiile fara sex nu dureaza mult(stiu din propria experienta), asa ca incearca sa nu te atasezi de un baiat prea tare ca atunci o sa-ti fie greu sa iti pastrezi eticheta.Multi vor incerca sa te faca sa incerci cu fel de fel de chestii dar fii tare ca nu pierzi nimicwinking

| anaid a răspuns:

Mumoasa...sunt sigura ca o sa reusestiwinking

Succes!

| Encore a răspuns:

Mumuoasa daca tu prinzi 18 ani virgina insemna ca reusesti o preformanta desi sunt sigur ca nu o sa rezisti laughing

| Annitu a răspuns:

Am 14 ani jumate...si inca st "neatinsa"!hee hee

| andreig a răspuns:

La 13 ani in baia scolii generale laughing. a fost dureros putin prima data thinking mai bine ti`o incepi mai tarziu pe la vreun 18 dar nu chiar ca hanry laughing))))))))) care creca e pe inverss laughing

| Pufulete666 a răspuns:

U cati ani ai, pui intrebarea pentru ca vrei sa-ti incepi viata sexuala sau din curiozitate thinking, eu am 14 si ink nu mi-am inceput-o, ma gandeam sa mi-o incep pe la 16 dar cine stie, viitorul e imprevizibil, si oricum, asfel de chesti nu se programeaza :p!

| pisika a răspuns:

@ hanry : se vede ce senil esti de trebuie sa scrii acelasi raspuns de 3 ori. tongue

| pisika a răspuns:

Eu am rezistat pana la 18 ani si 9 luni big grin... macar de merita dar nu a fost asa. sad

| hanry a răspuns:

Eu inca nubig grin si am 49 de anilaughing

| hanry a răspuns:

Eu inca nubig grin si am 49 de anilaughing

| hanry a răspuns:

Eu inca nubig grin si am 49 de anilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si am facut sex prima data cu o fata de la mine de la bloc happy a fost tarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fato eu mi-am inceput viata sexuala la 13 ani dar nu a fost cine stie ce chiar prima data doare intr-adevar dar dupa aia naaa...acum am 16 ani si doar de 2 ori am fc sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 17 ani

| anca_7572 a răspuns:

Eu am 15 ani si 9 luni si ...sincer intentionez sa mi-a incephappyblushing
dar...nu am intalnit the perfect guysmug

| elenutza89 a răspuns:

Eu am rezistat mai mult decat pisika am ajuns pana la 20 de ani dar nici la mine nu a meritatsad