| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

La cati anii v-ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu am inceput-o inca, si nici nu ma grabesc. (am 17 aniwinking )

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Bunahappy, nu mi-am inceput viata sexuala inca, am 16 ani jumate si nu cred ca e cazul sa ma grabesc fiindca am timp si pentru asa ceva; daca altii au facut-o bravo lor, dar eu prefer sa mai astept; am o relatie serioasa cu un baiat mai mare ca mine, ne intelegem bine si el a zis ca ma asteapta pana ce voi fi pregatita, vreau sa fie un moment special si de neuitat, bafta!

| Alisa a răspuns:

Am 18 ani. Inca nu mi-am inceput-o si nici nu o voi face prea curand.
Nu ma grabesc absolut deloc.

| Vizitiul a răspuns:

Treburile din pat nu se divulga!

| Farcas a răspuns:

La 17!

| madalicious a răspuns:

Am 16 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala. Dar multi ma sfatuiesc sa o incep.happy

| valThina a răspuns:

La 17 ani si ceva happy

| DeeDee28 a răspuns:

Eu inca nu mi-am inceput-o...am 15 ani si cred ca e inca prea devreme pentru asta...asa ca mai astept.am timp

| BilliOnaire a răspuns:

Nu conteaza la cati ani iti incepi viata sexuala.happy. Conteaza ca persoana care e langa tine s te inteleaga si s te iubeasca. iar totul va veni d la sine.smug

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

La 14 ani big grin

| belltech a răspuns:

19 ani si jumate. Sotia mea la 24! N-a fost cu ea!

| love4u a răspuns:

Cu 2 zile inainte de a implinii 16 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 15 ani...

| jizabell a răspuns:

Acum 3 zile, la 17 ani