| ubytha a întrebat:

La cati ani v-ati masturbat prima data?
dau funda >:
eu de cand eram fff mica oh go on tongue

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu m-am masturbat, m-am mahilit. Nu mai tin minte cand, sunt
suspect de amnezie.

| Cretaker a răspuns:

Sallz cf eu m-am labit pe la 9 ani cred ca da nu stiu am km uythat d atn stii u e greu cum s zic adica pnm nu mai jt daca chiar aveam 9 sau 10 ani nujt

| Cretaker a răspuns:

Da si mie id tau poate mai vb p mess si noi cin stie poate te scot la un suck ceva

Răspuns utilizator avertizat
| andreea_1536 a răspuns:

Pe la 13 ani...credthinking

| Ady93 a răspuns:

Aaa @10 ani rolling on the floor si din cel mai tampit motiv posibil: ii tot auzeam pe astia la scoala cum fac glume despre frecat etc si am zis sa vad cum e laughing stupid nu?

| G0oLaN a răspuns:

Mai preciss? ma nene cati ani ai tu?thinking ca vad kati place sa te masturbezii incontinu?thinking

| G0oLaN a răspuns:

Moama! atunci baga id meu g0lan_mary!love struck haii:X Ciuss!:X

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Ce intrebari tampite ailaughing)

| UrbanNinja a răspuns:

Lasati ma limbaju' asta de messenger
Regulamenutul TPU specifica foarte clar ca nu avetivoie cu abrevieri!
Asa ca terminati naibii odata
Referitor la intrebarea ta:la 11 ani
Ciao!

Răspuns utilizator avertizat
| dddddadada a răspuns:

Omg! :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe la vreo 10 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe la vreo 10 ani parca si din greseala ( nu ma intreba ca nu mai stiu )

| Maria_1576 a răspuns:

Si eu la fel...care este id-ul tau de mess?