| pisy06 a întrebat:

La cati ani v-ati inceput viata sexuala?hee hee

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Bună
Chiar dacă nu mi-am început viaţa sexuală eu sunt de părere că nu ar trebui să înceapă nimeni viaţa sexuală mai devreme de 18 ani.Bine,sunt destui băieţi tăntălăi care violează numai din plăcere. Apoi ce ştii ce păţeşte fata şi rămâne însărcinată? Oricum, odată ce eşti minor, eu cred că nu trebuie să iţi începi viaţa sexuală devreme.Vei regreta după aceea.
Pa, pa
By Piţifiţă.

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

"pisy06 intreaba:
La cati ani v-ati inceput viata sexuala?"

- Intai cratima, si apoi sexul!

| username23 a răspuns:

La 14... fara citeva zile 15

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Sigur pe La 16 Ani sa zic... sau mai devreme peste jumat` de an...
VIata E de **** am numa` fete urate prin imprejurimi YaCh :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

23... si sunt mandra!

| RX a răspuns:

Cu siguranta voi incepe la 16 sau 15