| mihail2003 a întrebat:

La ce se uita prima data o fata la baiet?

13 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Prima dată la ce poate să se uite o fată, dacă nu la fizic, asta fiind valabil și pentru bărbați, doar nu poți să îi citești sufletul la prima vedere. Așa că fetele care spun că nu contează fizicul, să o lase mai moale cu ipocrizia. Pentru mine, din punct de vedere fizic contează înălțimea, eu având în jur de 1'80. Iar ca să îți răspund concret la întrebare primul aspect pe care îl analizez este fizionomia și după aceea, inevitabil, la încălțăminte, dacă este sau nu îngrijită, o mică obsesie laughing

| RAY a răspuns:

La fața, indiferent de sex

| Emilian65 a răspuns:

La fizic si la ce are in pantaloni si buzunare

| Frank51 a răspuns:

Depinde de fata, unele vor masculinitate, altele nu, unele vor muschi altele pufosenie. In principiu barbatul ideal este cel cu o masa musculara decenta, inaltime 1.80, statut financiar decent, daca se poate sa fie si inteligent, si eventual sa aiba si scula mare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sa nu aiba gleznele la vedere si tocuri.

| mentholinks a răspuns:

La fata.

| Crackman a răspuns:

Direct la baston.
La tine sa vada daca esti curat, zambaret si desstea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La statutul social. La bani, la card, la dotarea din pantaloni, la inaltime.

| TheCrusader a răspuns:

Ochii -> fata -> corpul; la barbati e invers :3

| antoniaidk a răspuns:

Zâmbet și ochii

| Issabelle6789 a răspuns:

Pentru mine ochii si faţa si inaltimea sunt importante(aspect fizic) dar cel mai mult conteaza sa fie un baiat educat si cu suflet bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Davidandrwi a răspuns:

Eu sunt fată și nu-mi pasă aspectul fizic al unui băiat. Pe mine mă interesează băieții care respecta fetele, care sunt sensibili si sa nu le fie rusine sa isi exprime sentimentele