| Crysty1996 a întrebat:

SAll sunt curios la ce se uita prima oara o ftaa la un baiat cand il vede asa cum noi baieti de uitam la... la ce se uita fetele?

7 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

La ochi

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ia priveste aicea si da-mi o funda :pe http://stirileprotv.ro/......video.html

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

La fata dar cel mai mult la ochi

| EternaLove a răspuns:

Eu personal cand vad un baiat pentru prima oara ma uit la fundul luihee heebatting eyelashes

| Swallow a răspuns:

Sall, la face din pacate in primul rind cind il vede pentru prima data.La ochi, buze, toata fata mai departe. Apoi cum arata(corpul) si apoi deja cind il cunoaste- carecaterul si felul lui de a fi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ochi si zambet :X

| AdryanaN5 a răspuns:

La cum e inbracat, si la muschi.