| Dayana43 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatie? Dar primul sarut?:d

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Adica nu poti spune la ce varsta te-ai sarutat, pentru ca ti se pare un detaliu intim, in schimb poti spune cand ai facut sex prima data. Foarte interesant...

31 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani am avut prima relatie si atunci am avut si parte de primul sarutbig grin

| alexandra11_6077 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Da ce ai astept fato pana la 18 anii?

| raluk27 a răspuns (pentru alexandra11_6077):

Poate unii dintre noi eram preocupati de carte si nu ne manca undeva de la varste asa fragede.

| Dayana43 explică (pentru alexandra11_6077):

Care e problema ta? Poate unii de la 10 ani sau unii de la 20 daca nu gasesc.laughing Te miri cumva ca prima relatie la 18 ani? Da ea nu a vrut sa se fu*a de la 13-14 ani ca toate parasu*ele...happy

| dydy22 a răspuns:

Eu am avut la 20

| alynutzu20 a răspuns:

11 ani prima relatie 12 primul saruthappy

| PwFuLeTeLe a răspuns:

13 Prima relatie = 13 primul sarut. Fata era cu 1 an mai mare happy

| raluk27 a răspuns:

Ambele la 18 ani.

| NeneaGogu a răspuns:

Nu se spune asa ceva deoarece este ceva intim, daca doresti iti pot spune la ce varsta am avut primul raport sexual

| NeneaGogu a răspuns (pentru raluk27):

Se vede ca nu ai inteles mesajul

| Dayana43 explică (pentru raluk27):

Adevaratlaughing

| raluk27 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Pai zi-mi tu care era marele mesaj. Eu l-am desprins dupa intelesul logic al frazei pe care ai scris-o mai sus. " Nu se spune asa ceva. (adica prima relatie si primul sarut) deoarece este ceva intim, daca doresti iti pot spune la ce varsta am avut primul raport sexual ". Tu ce ai intelege de aici?

| C8PILUcool a răspuns (pentru raluk27):

Ai dreptate

| NeneaGogu a răspuns (pentru raluk27):

Ralucita mama, raspunsul meu nu are numai un inteles, comprende? Daca nu iti spun cand m-am sarutat cum o sa-ti spun cind am facut sex? Cine are ochi sa priveasa si sa gandeasca, ciorba o mananci dupa calitate nu dupa cantitate

| raluk27 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Pai de asta am intrebat..Care sunt celelalte intelesuri? Tu asta ai transmis..ca nu esti dispus sa spui cand te-ai sarutat, ci doar cand ai facut sex. Citeste mai sus happy

| raluk27 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Adica nu poti spune la ce varsta te-ai sarutat, pentru ca ti se pare un detaliu intim, in schimb poti spune cand ai facut sex prima data. Foarte interesant...

| AAlinaaa a răspuns:

In clasa a8a. happy

| iiBeiibiiy a răspuns:

Poi prima relatie la 13 anii... si primul sarut la 14. tongue Inca mi.amintesk noapteaa aceeaa love struck love struck Dar Uh?batting eyelashes

| Pistolea_Roxana_1992 a răspuns:

La 17 ani si prima relatie, si primul sarut happy

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

La 10 ani ambelelaughing. Lol cica la 14 ani lol la 14 ani make sex wftlaughing.

| alexandra11_6077 a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Bravo esti cel mai tare...semeni cu mine

| CristianoRonaldo22 a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Tu gandesti inainte sa scrii?

| CllaraCllary a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Doamne! la 10 te-ai sarutat?

| RoxanaAnomis a răspuns:

Prima relaţie am avut-o la 13 ani. Primul sărut... tot la 13 ani.

| marinka25 a răspuns:

Prima relatie la 14 si primul sarut la 13

| Laaviniaa a răspuns:

Primul sarut si prima relatie le-am avut la 14 ani.

| xElyZaBeTh a răspuns:

Relatie la 15 ani si sarut la 14

| Inimadeinima a răspuns:

Ambele la 13 ani :X :*

| Teodorov_Anna_1997 a răspuns:

Am 14 si nu am avut nici primul sarut nici prima relatie.laughing:-J

| Mc'Allister_Denny_1992 a răspuns:

Primul sarut l-am primit de la mama cand m-a nascut, iar primul contact sexual a fost la varsta de 17 ani

| Dayana43 explică (pentru Mc'Allister_Denny_1992):

Nu am intrebat de contact sexual daca nu vezi intrebare.Relatie inseamna sa fi cu cineva impreuna nu relatie sexuala.

| kylechris1994 a răspuns:

Prima relatie la 11 ani... si primul sarut tot la 11. eram o bestie laughing