| dorishell6969 a întrebat:

De la ce varsta ati avut voi prima relatie si primul sarut? Sau de la ce varsta ar fi bine sa le am? :big grin

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Nu cred ca te intereseaza viata mea,,, Dar o virsta normala si acceptabila as spune ca e 14-15. Sa recunoastem ca lumea se maturizeaza rapid in zilele noastre, cred ca ai vazut o multime de fete si baieti sub 14 stind pe coridoarele scolii. Ma rog, trebuie sa fii in rind cu lumea. O virsta etalon nu poti gasi niciodata pentru ca "EA"(obiectul atractiei tale) apare cind nici nu te astepti. Incepe cind doresti, daca ai destul curaj si poti satisface trebuintele unei fete. Desigu ca : cu cit mai devreme cu atit mai bine. Totusi e alegerea ta, nu te baza pe sfaturile noastre.

| dorishell6969 explică (pentru Annim):

Pai. eu cam am 14, deci cred ca o sa incep de la 15... laughing

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elly7890 a răspuns:

16 ani jumatate!

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Nu stiu, dar eu de la 12

| TiggerO a răspuns:

La 12 ani am avut primul sarut si prima iubita

| atotstiutorul007 a răspuns:

Cat mai repede posibil, in viata trebuie sa te grabesti. O sa mori virgin/a.

| dorishell6969 explică (pentru atotstiutorul007):

Pe bune nu crezi ca esti cam disperat? laughing... si ce daca mor virgina ti-e ciuda?

| Love_Yubyzyk_1994 a răspuns:

Pai eu prima relatie am avut'o la 12 ani la fel si sarutul.

| Baciu_Valentin_1983 a răspuns:

De la 14 ar fi bine