| Hdyxfwfb a întrebat:

La ce vârstă ați avut primul sarut,dar prima relație, dar prima noapte? Baieti si fete

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

12 ani cat pe ce sa fie & primul *** dar a fost un inceput bun

| Ofiintă a răspuns:

Primul sărut- 15 ani
Prima relație și prima noapte se lasă așteptată.

| Emilian65 a răspuns:

Primul sarut la 14 ani, prima relatie la 16 ani si primul contact sexual dupa casatorie cu actuala sotie.

| Frank51 a răspuns:

Sa fiu al naibii daca imi mai amintesc... The heck, a trecut asa mult? Cred ca pe la 15 primul sarut, dupa aflasem ca aia avea inca 5 gagici laughing pe la 19 sau 20 prima noapte, prima relatie la 21. Parca totusi au fost alte vremuri, era mai misto atunci, emotii intense, fluturi in stomac, acum parca totul e prea repede.

| Werrich a răspuns:

Primul sărut - 12 ani
Prima relatie- la 20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele 2 la 15... ultima după căsătorie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut - 9 ani
Prima relatie - 9 ani
Prima noapte - 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14,14,15,deşi n-aş numi-o chiar relaţie, dar să zicem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani și nu am avut nimic. Nu tu relație, nu tu sărut... Da, știu, foarte trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata

Răspuns utilizator avertizat
| TFL007 a răspuns:

Primul sarut -> TRAG O LINIE
prima noapte -> TRAG O LINIE

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Primul sarut, inclusiv prima relatie am avut-o la varsta de 16 ani, iar primul meu contact sexual l-am avut la 18 ani.

| IamJoKeR a răspuns:

Primul sarut si prima relatie am avut-o la varsta de 16 ani, iar primul meu contact sexual l-am avut la 19 ani jumate.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Primul sarut 13 ani
Prima relatie 13 ani
Primul contact 23

| QuaTeam a răspuns:

Primul sărut - Niciodată (poate-n vise)?
Prima relație și singura relație din viața mea - hmm mâna dreaptă?
Prima noapte - serios?

| Ppljejeeke a răspuns:

Primul sărut - 14 ani
Relație- n-am avut
Noapte--n-am avut