| OstiSergiu a întrebat:

La ce varsta ati avut primul act sexul? Precizati daca sunteti fete sau baieti!

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce i as spune unui necunoscut de pe net acest lucru

| Emilian65 a răspuns:

Primul act sexual l-am avut atunci cand am crezut ca este bine sa-l am.

| Miihaa a răspuns:

Eu am 19 si nu am facut-o pana acum

| KilluaZoldyck a răspuns (pentru Miihaa):

Sa n. ajungi ca profa mea de romana care e virgina la 55 si nemaritata

| Miihaa a răspuns (pentru KilluaZoldyck):

Sper sa nu. Ideea e ca vreau sa primesc si iubire de la cel cu care o fac, nu numai o bucata de carne care intra in mine si apoi sa ii curga lichid

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

"nu numai o bucata de carne care intra in mine" majoritatea se multumesc si cu atat. dar nu doar cu atat, conditia sa fie ca "bucata de carne" sa fie mai mare ca a calului laughing. alea numai le doare de sentimente

| Miihaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau numarul de hartii de 500 de euro pe luna sa fie mai mare decat obiectul munci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

Da, uitasem partea mai "importanta"

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Fata si nu am avut prmul act sexual pana acum laughing

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

No thanks. Nu am nevoie de trupul tau "lipsit de pacat"... Si da, chiar nu-mi pasa de sex. happy

| AndyPeScurt a răspuns:

Baiat si primul act l am avut la 15 (ps. Acum am 18) tu?

| Iustip a răspuns:

De ce? Vrei sa o faci si nu stii daca e bine sau nu? Eu zic sa faci asa cum crezi. happy

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Sunt fata. La 19 ani l-am avut.(peste o luna fac 20). O viata sexuala activa include multe. Grija mare! Indiferent ca sunteti baieti sau fete!