| sonia18 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul contact sexual? Cum v-ati simtit? S Cat timp dupa ati mai ramas cu persoana respectiva? big grin

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

La aproape 16 ani si nu pot exprima in cuvinte cum m-am simtit, a fost ceva de vis... a trecut 1 an si tot suntem impreuna si ne intelegem foarte bine, nu e zi in care sa nu ne spunem "Te iubesc" si sa dovedim acest lucru. Nu regret acea zi din viata mea
Bye:*

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce curioasa esti big grin

| Linda a răspuns:

La 23 de ani si jumatate, la 2 zile dupa nunta. M-am simtit super incepand cu vreo doua saptamani dupa. Da, cam toata viata.

| lostcontrol12 a răspuns:

Frumos raspuns nekane...eu la 16 aproape..si sunt la fel de fericita si acum la aproape 19 ani cu acea persoana:X

| RaluE a răspuns:

Am aproape 16 si inca mai suntem impreuna.ne iubim din ce in ce mai mult

| danutza a răspuns:

Da ce indiscreta trebuie sa fiu daca iti raspund la intrebare laughing

| patricia_1074 a răspuns:

La mine a fost prima data la varsta de 16 ani jumatate...si tot cu el am ramas...de 2 ani si 5 luni tot cu el am fost si a fost singurul din viata mea!

| quintul a răspuns:

Sunt virgin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonia, răspund, dar după tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani, m-am simtit cea mai iubita femeie din lume si nu regret nici o clipa faptul ca i-am daruit LUI virginitatea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani am avut primul contact sexual; d m`am simtit bine, cu tipa respectiva nu am mai ramas deloc laughing a fost doar o aventura si atat tongue

| inna_5189 a răspuns:

La aproape 17 ani si m-am simtit mult mai bine decat intr-un vis frumos love struck si pe zi ce trece ma face sa ma simt si mai iubitahappy. le dorec la toate fetele sa se simta iubite, cel putin cat ma face pe mine sa ma simt iubi meu love struck