| bilalala a întrebat:

Heei! La ce varsta ati avut primul contact >sexual?:

Răspuns Câştigător
| Maryyyyya a răspuns:

Eu am 18 ani si nu mi.am inceput viata sexuala.si nu ma grabesc...in anturajul meu majoritatea sun baieti si cu un sfert mai putine fete.ne cun de cand eram mici si am invatat multe unii de la altii despre subiecte de genu.si app am prieten de un an si 2 luni si ink nu am facut acest pas si nici el nu a insistat.

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Unii o fac f repede altii mai tirziu.De ma crezi daca nu ma crezi eu am avut 27 de ani.

| pastilutecolorate a răspuns:

14happy.si stiu ca pentru unii suna ciudat`oh go on.da n`am avut langa mine pe cineva care sa`mi spuna ce e bine si ce e rau`tongue

| LuckForMeAgain a răspuns:

Eu am 15 ani si am fact-o deja laughing acu o saptamana :X dar depinde de anturaj si de orasul in care esti eu sunt intr-un oras in care trebuie sa te maturizezi repede

| alessia_7383 a răspuns:

Eu. 20

| Andreea_6932 a răspuns:

Eu am 15 ani si am facut`o deja. :X