| Cigαяєttє a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten/a?big grin

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La 6 ani, dupa la 12, dar la 12 nu a fost tocmai o relatie, ca nu am fost decat 1 luna si nu ne.am vazut laughing
prima relatie serioasa in care chiar existau sentimente, a fost la 14 ani.

| Alisa a răspuns:

Aproape 18 ani. Suntem si in prezent impreuna avand o relatie de un an si o luna.

| Mao a răspuns:

14.

| Daysukki a răspuns:

Dc? eu personal nu am ajut si nici nu mor dupalaughing

| zuzu a răspuns:

La gradii`laughing
pe la 4-5 anilaughing
dar primul prieten adevarat. l`am avut acum la 15 anilove struckbig grin

| lemmon a răspuns:

13 ani

| InoTkd95 a răspuns:

La gradii primul prieten, 5 ani. Apoi la 9 ani. Iar sincer o dragoste adevarata, o flacara mare de la 14 pana acum la 15 ani. Dar din pacate pe acea flacara mare, prietenul meu pus nisip si s-a micsorat...

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Prima prietena? hmm pe la 10 ani si inca sunt cu ealaughing) de vreo 4-5 ani cred ca sunt cu ea oricum e misto rau sa ai o prietenalaughing)

| drAn3 a răspuns:

Lol prima prietena tot asa pe la 4-6 ani laughing depinde la ce te referi...

| Abstract a răspuns:

12big grin

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Hmm... let me think... 5 jumate :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| meseru a răspuns:

In clasa a 4`a, deci 10 ani, am fost cu o fata cu un an mai mare, de la aceeasi scoala. Inca pastram legatura happy.