| daiia_5237 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? A fost frumos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani si ceva
a fost super...eram deqt eu cu prietenul meu si eram sa cad pentru ca atunci culegeam cirese si m-a prins in brate, apoi totutl a venti de la sinelove struck

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

La 5 ani sh a fost super love struck

| Romancutza a răspuns:

La 14 ani, si sincer, cred ca si oun porc saruta mai bine ca el. A fost oribil.

Parca eram intr-un film horror.Bleah!

| username23 a răspuns:

La 11 ani...nu prea am tinut cont de asta, dar stiu ca am avut mari emotii si am tremurat o ora dupa. Si nu a fost destul ca era primul dar a mai fost si french kiss ...horror

| Debb a răspuns:

La 12 ani. Nu prea mii-am dat eu seama atunci cat este de frumos pentru ca aveam emotii mari. Dar acum...este frumos love struck

| Blondamea a răspuns:

La 8 ani da

| Irinna a răspuns:

15 ani

| LobyCreW a răspuns:

11anisori(atingerea buzelor) 12(freach kiss)

| ghineanamaria a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 14 ani (anul acesta)
De fapt nu a fost chiar sarut.Era multa lume in jurul meu si nu imi place sa se uite la mine cineva in momentul intim.Asa numesc eu sarutul.Deci pentru mine inca nu am avut parte de primul sarut.

| princess_1786 a răspuns:

15 ani

| ph3on1x_9001 a răspuns:

12 ani si da a fost de visday dreaming:X

| ஐAdeஐ a răspuns:

11 ani
tot la adevar si provocaretongue
si era baiatul care ma placea pentru el era minunat dar pentru mine era
BLEAH

| Roxysad a răspuns:

La mine a fost cam ciudat pentru ca s-a intamplat in sala de clasa in pauza de fata cu colegii la adevar sau provocare.(faza tare a fost ca l-am sarutat pe baiatul pe care il placeam si a fost minunat)

| Roxysad a răspuns:

La mine la 11 ani

| Alëxa_9778 a răspuns:

13 ani big grin. Paai :-)) a fost caamm. aiureabig grin