| beatrice12345 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Yhugato a răspuns:

Eu la 14 care rad de asta, n-au decat, deci a fost interesant si placut, daca as putea as mai vrea sa am inca o data primul sarut pentru ca este mai intens decat celelalte si parca ai o descarcare de energii negative si o descarcare sufleteascawinking profita de asta (daca nu ai facut-o pana acum) si vezi sa fie atmosfera placuta, si persoana potrivitawinking noi amandoi eu si cu prietena mea am fost la prima dragoste amandoi si primul sarut la amandoi si a fost "suuuuppppeerrrr" happy
bafta

7 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

13.Adorabil şi de neuitat

| Ajutatorool a răspuns:

Clasa a 6-a deci. 22 de ani.

| Capriciu a răspuns:

La 14 ani a fost destul de ciudat pentru mine insa mi-a placut.

| alexandru112211 a răspuns:

13, naspa sad

Răspuns utilizator avertizat
| belfast a răspuns:

13 - foarte frumos

| EdiNetz a răspuns:

Primul a fost la 5 ani cu cineva pe care nu il suportam dar cel pe care as vrea sa il consider primul a fost la 13 ani si a fost foarte frumos deoarece a fost cu persoana iubita