| Danutsz a întrebat:

La ce varsta ati facut prima oara "sex"?

Nu fiti timizi

14 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare nu necesita curaj, necesita dezvaluirea unor aspecte intime, pe care nu toti sunt dispusi sa le dezvaluie. Si pana la urma, nu are nici o relevanta, debutul in viata sexuala depinde de la caz la caz.Si nu e important daca la 12 ani sau la 18, ci cat de pregatiti suntem pentru acest pas important din viata noastra.

| Alisa a răspuns:

Sex! Nu am facut niciodata si nici nu voi face. Poate dragoste happy

| Азбука a răspuns:

Sex cu ghilimele, ori sex sex? laughing

| Blondamea a răspuns:

N-am facut

| Ana a răspuns:

N-am facut

| max_4494 a răspuns:

La varsta cand am inteles ca pot s-o fac!

| Andrei_2426 a răspuns:

| ReiVaN a răspuns:

14 ani

| fatadenota10 a răspuns:

Inca nu am facut

| Beib a răspuns:

Sincer...sex cu ghilimele inca nu am facutlaughing

| Beib a răspuns:

Sincer.sex cu ghilimele nu am facut incalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fiti stupizi! SEX ori dragoste e tot acelasi lucru!

| yopz a răspuns:

Deacort cu alisa sex nu si nici nu cred ca am s-o fac poate dragoste cat de recent mi-am inceput viata sexuala si asta ar fi cam pe la 16 ani jumate...

| sht3ef a răspuns:

La 3 ani