| ske a întrebat:

La ce varsta ati facut-o prima oara? >:

12 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

De cand m-am nascut viata m-a f.tut!
Stii ce misto e sa te ia asa prin surprindere? De la nastere direct.

| XK a răspuns:

La 21happy in noaptea nuntii happy

| Cosminovici18 a răspuns:

La 14 anilaughing

| russyy a răspuns:

| Ţiiţţţu a răspuns:

Da ce te f.te pe tine grija?

| XtmCamiii a răspuns:

Iauite`si tu la ce la`arde copiilor din ziua de azi sa intrebe` frate mai lasa pc si mai deschide si tu o carte mai treci pe la scoala`si pui si tu intrebarea asta`cand o vei face si tu prima `oarawinking

| newarena1 a răspuns:

Am 15. si inca niciodata...nu stiutiu cum va fi, nu m-am gindit la asta

| Adriana_5358 a răspuns:

Cand ii vezi pe astia tari in pl ...cik la 13 ani.Du-te ma in pana mea la 13 ani te jucai cu putzulica in tarana, si al dracu tu ai facuto.Ba ce tari in pl sunteti voi in fata la pc,dar de fapt, sunteti niste tocilari de aia care nu ies afara din casa, si se dau si ei mari pe net macar.Sa para smecheri. mdea:S

| aleSsiax a răspuns:

| VIP_5051 a răspuns:

Fiecare o face la ce varsta simte ca este pregetit.deci nu prea cred ca cont ce a facut vecinuwinking

| rodutx a răspuns:

| Sultana_1045 a răspuns: