| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati facut sex pentru prima oara?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Singur, pe la 12; cu un partener, pe la 14 și cu o parteneră pe la 17.
winking

| Emazio a răspuns (pentru mihai69):

Esti bisexual?

| mihai69 a răspuns (pentru Emazio):

Da, cam ca mulți alții, doar că majoritatea nu recunosc asta.

| Emilian65 a răspuns:

Te intereseaza!? Afla ca nu mai stiu cand.

| Catrice a răspuns:

4 ani. De ce, vrei sa știi dacă ai făcut la vârsta potrivita?

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Da.Eu am facut la aproape 14 ani.

| Frank51 a răspuns:

Primul contact sexual la 20, nu ca nu aveam cu cine inainte, dar am pastrat ca sa fie ceva special, ba chiar am refuzat vreo 2-3 fete.

| TheMadKing a răspuns (pentru Frank51):

Exact asa am facut si eu doar ca nu la 20 de ci la 17 dar la fel am refuzat cateva fete sad dar din cauza ca se mai culcase cu cativa prieteni si le stiam ce poama sunt, oricum bv ai facut ceva special happy

| Sofer a răspuns:

Cam pe la 22 ani happy am fost norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu toata sinceritatea la 16

| IoanaPuppy31 a răspuns:

16 ani

| Shygirl1 a răspuns:

18 ani