| TIb a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima data? Ce tigari?

79 răspunsuri:
| andy_3925 a răspuns:

Anul trecut...intr-o excursie. Jumatate din clasa mea fuma, asa ca am tras si eu un fum dintr-o tigara...cred ca era kentlaughingm-am inecat si am aruncat tigara pe jos(hotelul la care eram cazati era din lemn, deci era sa ne prajim ca sobolanii)apoi m-a luat cu ametelirolling on the flooram baut o gramaaaaadaaaa de apa si am mestecat un pachet de gume.chestia e ce nu mi s-a parut cine stie ce filozofie sa fumezi. ce mare branza sa tragi niste fum dintr-un batz si apoi sa il sufli afara?thinking plus ca miroase ingrozitor si iti ramane un gust in gura de borasti si matzelelaughing

| BlackMan a răspuns:

La 5 sau 6 ani nici acum nu pot uita ziua aia...
kent parca.

| YukiMrM a răspuns:

La 12 ani numai stiu exact ce tigari am fumat da stiu ca in ziua aia am cumparat un pachet intreg si de atunci cate juma de pachet pe zi in prezent doua pachete pe zi si iarba ocazional

| insomnia a răspuns:

La 14 ani fara o saptamana! Si am fumat glamour happy Si acum fumez, cand am cu cine si bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 anilaughing...cred ca erau kent sau voguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 anilaughing...kent 8, pall mall, more si winston da m-am lasatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fumez :s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba.pe la 11 ani.am fumat kent si marbolo... m-am lsat o luna dupa aia fumam djarom, dunhill, sundays si winston gold laughing). a mai fumam si mentolate...acum nu mai fumes si am 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 13 ani kent 8...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 13 ani kent 8...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam acum un an at aveam 14 ani acum fumez zi de zi vreo 15 tigari cam asa pe zi si am incercat sa ma las dar nu pot...asta e te sfatuiesc sa nu te apuci ca e greu de lasat...eu nu am reusit sa ma las app si prima tigara a fost kent si acum tot kent a ramas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani... acum am 18... Winston cred ca a fost prima tigara si in prezent fumez de toate. imi place sa le alternez. Cele mai bune sunt alea mentolate (Glamour) si Dunhill albastru, dar merge si Kent, Vogue sau Marlboro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incercasem eu da nu stiam cum sa traghee hee
si de inceput am inceput pe la 14 anihappy cu kent 8 si de atunci am fumat doar kent8 dar din pacate m.am mutat in alta tara si m-am apucat de lm si davidoff happy insa cele mai bune eu spun ca sunt sunday´´s fantasy dar nu stiu unde as mai putea sa le gasesc am ints ca in timisaora de unde sunt nu se mai vand( eve)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://idontsmoke.weebly.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani, marlboro negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani. Kent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fumat la varsta de 11 ani.Kent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14, clasa a 8-a, kent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12ani wiston

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani :d. kent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi si imi place dar imi este frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima tigara am fumat-o prin clasa a3a.si m-am apucat cu vreo 2 luni inainte sa fac 18.(acum am 18 si oleacatongue). sincer inca nu simt "foamea" aia sa trag sa trag.numa ca e gandu ala :"ar merge o tigara acum". inca nu incerc sa ma las. time will telltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am apucat recent de fumat ( fac 15 in 3 luni ) pana acum am incercat kent lung, kent 8, si niste tigari de 0. 6mg nicotina turcesti subtiri cu menta dar pareau slabe... totusi kent lung mi se pare cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani la ziua la un coleg ne plictiseam si am fost cu un uacas si el si-a luat bani si am luat 3 pixe de bere si el a mai fumat si ne-a dat sa tragem si mie si aluia 1 fum dar numai vreau sa incerc niciodatabig grin poate ocazional

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani. era kent 8 si am fumat vreo 4-5 luni. [ ca a aflat tata. si mama. dar m-au lasat... lol. laughing ] nu imi ziceau nimic si dar acum nu mai fumez asa mult ca vreau eu nu ca imi zic ei [si eu sunt fumatori ]. fumez 1-2-3 tigari pe zi acum. 1 mai mult ca nu vreau sa mor asa repede. straight face :d tin cat de cat la sanatatea mea. deci; bafta; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 13 ani...Kent 8! La un majorat, o petrecere ceva merge o tigare...dar nu sunt bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sincer la 9 ani kent8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani kent

| Cristian0884df11 a răspuns:

Prima data la 8 ani era un Kent asta o fost prin 2006 dar in ziua ceea nu mai vreau sa-mi amintec o fost groazniclaughing)

| Cristian0884df11 a răspuns:

La varsta de 15 ani un Malboro Rosu scurthappy