| TIb a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima data? Ce tigari?

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sincer la 9 ani kent8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani kent

| AndreiP98 a răspuns:

La 12 ani Kent 4

| DiScoKaina a răspuns:

La 14 anisori.Pall Mall(parca)...NU prea le am cu fumatu tigarilor, dar le am cu iarba!:X Pace.

| andr3y4ever a răspuns:

La 11-12 ani Winston Blue cu baietii ''mari si tari''laughing

| 8Alexandra22 a răspuns:

La 8 ani am tras de la mami trocadero (de contrabanda) si m-a vazut ia mi-a dat si acum la 12 ani orice am bani sa imi permit

| Valy_Beghean_1994 a răspuns:

Eu am fumat prima data la 10 ani, am fumat un winstone blue dar dupa aia fumam numai kent8 sau pall mall

| CrissuCristina a răspuns:

Pai...prima data am fumat la 12 ani si am fumat Kent8 :d... tentatia a fost prea mare avand in vedere ca toata gasca mea fumeaza straight face

| AlexBurn a răspuns:

12 ani erau..Adica aseara sincer sa fiu.Am fumat cu o fata si 3 baieti tigari la bucata pall mall lung albastru

| Se7en98 a răspuns:

Sincer la 6 ani eram singur acasa si am gasit in gradina un pachet cu 2 tigari in el, Temp se numeau cred, mam asezat jos am aprins prima si am fumato apoi pe adoua una dupa alta, nu am tusit nu am ametit nu am simptit nimic si altii zic ca asta e imposibil. In prezent nu fumez de loc dar aproape toata clasa mea fumeaza sad

| Lik3BoSS a răspuns:

Acum am 12 ani si fumez cam 1-2 tigari pe zi, fumez de 1 luna, prima tigara kent lung, iar acum winston si pall mall albastru. Spune nu SLIMURILORlaughing)) sunt pentru ***tongue

| anonim16666 a răspuns:

In clasa intai big grin cu o vecina.Cred ca malboro rosu.De atunci nu am mai fumat...

| Moniic16 a răspuns:

Eu pe la 13 ani :-)) Cand eram cu gasca afara, si mai toti fumau. straight face. Sibatting eyelashes din curiozitate am vrut sa vad si eu cum e. Si am tras cateva fumuri din Kent1 si mai era ceva, numai stiu cum ii zicea laughing))).

| George828 a răspuns:

La 14 ani, in clasa a 7 - a, ViceRoy Rosu, cumparat din piata de la tigani. Am cumparat un pachet, am fumat doua dupa le-am aruncat pe restul. In prezent nu fumez.

| Dragan_Victor_1989 a răspuns:

12 ani și acum am treișpe și fumez cu maică-mea dunhillhappy

| Teoo154 a răspuns:

La 13 ani, Dunhill alb

| Panait_Mihaela_1998 a răspuns:

19 sobranie

| Cristian0884df11 a răspuns:

Prima data la 8 ani era un Kent asta o fost prin 2006 dar in ziua ceea nu mai vreau sa-mi amintec o fost groazniclaughing)

| Cristian0884df11 a răspuns:

La varsta de 15 ani un Malboro Rosu scurthappy