| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta e bine sa faci dragoste? Eu am 15 ani si nu ma vad facand asta, mai ales sexul oral mi se pare prea mult pentru mine. Scuzati'mi intrebarea dar cam la ce varsta se incepe normal?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, dupa 18 ani. E normal la 15 ani sa nu te vezi facand dragoste, ai fi anormal/a sa te gandesti la asta de pe acum.

| pelu a răspuns:

Totul va veni de la sine. nu poti programa asta. va fi bine happy e bine sa fi virgina la 15 16 ani`. dar daca gasesti persoana pe care o iubesti cu adevarat si va veni momentul traieste`l din plin.bafta

| elisarktis a răspuns:

18 anihappy

| Deny_8368 a răspuns:

Dupa parerea mea dragoste trebuie sa faci cu persoana iubita... dar tb s afi sigura ca si el te iubeste...