| Alexandraaa0001 a întrebat:

La ce varsta e normal sa faci sex oral?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La varsta la care esti capabila sa suporti consecintele unui acte sexual, indiferent de ce tip ar fi

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca simti ca esti pregatita pentru pasul asta atunci nu te impiedica nimic. Totusi nu e ok sa ti incepi viata intima mai devreme de 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul raspuns este atat de trist laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10-11 ani

| gheorghe699 a răspuns:

La ce varsta? greu de spus depinde la ce varsta iti incepi viata sexuala, dar sigur cand simti nevoia, cand esti pregatita.

| Savas10 a răspuns (pentru gheorghe699):

Cand simte nevoia sa ce, sa si-o ia in gura?

| Tpufan123 a răspuns:

Oricand te ia pofta?
Recomandat dupa 18 dar meh. Romania. tinerii in ro, deci minim 15.

| xadsada a răspuns:

Niciodata,gura e facut pentru altceva, nicidecum pentru bagat *** mari si negre

| unomoarecare7 a răspuns:

Depinde de tine, poti face si la 12 ani, insa recomand 15+ sa nu fie probleme cu politia.

| BRDBRD a răspuns:

Vorbind legal, ai voie de la 15 ani, cat timp diferenta de varsta nu e mai mare de 3 ani

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

3 ani

| 1995CPS a răspuns:

Ai dreptul sa faci ce vrei in viata ta, dar fa cu capwinking got it?