| Zulffy a întrebat:

La ce varsta poti avea sperma?

7 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Normal ar fi atunci cand ai nevoie de ea, dar o primesti mult mai devreme

| vlaaddd a răspuns:

La 20 si ceva

| Tequila a răspuns:

100+.
laughing Mai asteapta.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Eu sunt fatahee hee.Dar la prietenul meu i`a venit cand a avut 12 anihee hee

| OHmyGosh a răspuns:

Pai cam cand o sa morilaughing. Frate, sunteti obsedati de sex si masturbare! Numai la asta va ganditi.Mai bine esti obsedat de o biblioteca de carti, ce ziciwinking?

| Haose a răspuns:

La 13 ani iti sare tare in sus, fii fericit smug.

| colin16 a răspuns:

Pai normal ii cam de la 11 ani in sus la inceput o sa fie doar o chestie transparenta si pe parcurs se face tot mai alba