| VrRos74 a întrebat:

La ce vârstă trebuie sa își piardă virginitatea un băiat?

Fără răspunsuri de genu : "când simte". Mulțumesc.

18 răspunsuri:
| ania a răspuns:

La casatorie, indiferent de varsta.Cine face altdel aduce vvestem peste viata lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Oricand dupa 18 ani este indicat si numai folosind prezervativul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 48

| Emilian65 a răspuns:

Dupa varsta de 18 ani.

| Mayhem666 a răspuns:

Imi place ca ai mentionat "trebuie", ca si cum ar fi ceva obligatoriu.

| Goete a răspuns:

La ce varsta trebuie sa moara cineva?

| 1997onur a răspuns:

9999999999999999 years

| haileewatson a răspuns:

La 17 ani, o luna si 2 saptamani. Atentie! Lucruri groaznice se intampla celor care nu respecta regula... a patit-o verisorul meu. Si-a pierdut virginitatea la 16 ani jumate si urmatoarea zi l-au bagat la psihiatrie. A fost baiat bun.

| VrRos74 explică (pentru haileewatson):

Nu e prea devreme. Eu atunci ma uitam la fete dar nu simțeam nevoia să încep.

| VrRos74 explică (pentru haileewatson):

Nu e prea devreme?

| haileewatson a răspuns (pentru VrRos74):

Glumeam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 sau 18 ani. Zic eu.
Eu mi-am pierdut-o la 17 ani.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu exista o varsta standard pentru dezvirginare. Ideal ar fi ca dupa 18 ani. Dar, daca tu vrei si simti ca ai gasit persoana potrivita pentru a face acest pas, da-i bataie.
Atentie sa nu patesti ca unul dintre parteneri sa fie minor si unul major.
In rest, placeri maxime!

| StefanIlAreMare a răspuns:

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

După 16 ani

| ToX1c a răspuns:

E ca si cum ai intreba, la cat ar trebui sa moara?
si ca sa-ti raspund la intrebare, totusi peste 18 ani, adica nu stiu, atunci mi se pare ca esti mai copt la minte un pic, acu daca e, si mai devreme, desi nu recomand, am cunostinte care regreta happy. Acu sa ai fata totusi laughing)

| Cosminfocsa1998 a răspuns:

Depinde de astre.