| Evolette a întrebat:

Ce simte un băiat când îl ignori?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe,dar daca te iubeste cu adevarat sufera si incearca sa ascunda asta, devenind in viitor un badboy fara sentimente

| Nemessys a răspuns:

Pai depinde cam cu ce motiv te baga acel baiat in seama. Sau de cat timp il cunosti. Adica daca v-ati intalnit pur si simplu pe strada pentru prima data si el iti zice,, buna" si tu il ingori, iti dai seama ca nu prea simte nimic. Sau daca simte, ii trece imediat. Insa daca ignori un baiat pe care-l cunosti de mult timp bineinteles ca este posibil sa fi prins ceva sentimente pentru tine si iti dai seam ca poate sa suferewinking.
Deci nu e bine sa-l ignori pe unul care chiar tine la tine si va cunosteti de mult timp. Adica ce ti-a facut saracul om de-l ranesti?

Pe aia care nu au sentimente si sunt obisnuiti cu asta, poti sa-i ignori. happy Nu esti obligata sa-i bagi in seama.

| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Umilinta si se simte el prost pentru eforturile lui ratate. Nu trebuie sa ignori pe cineva trebuie doar sa ii fai de intele ca nu iti place compania lui