| pufulik a întrebat:

La ce varsta v-ati dezvirginat?

Răspuns Câştigător
| kiki_4714 a răspuns:

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu inca. Mai ai rabdare, si apoi iti spun.laughing)

| VodkaCoca a răspuns:

Treaba meabatting eyelashes.
Nu te incalzeste cu nimic daca stii la ce varsta si'au inceputo ceilanti laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La varsta la care am considerat ca e ok pentru mine!

| Pupily92 a răspuns:

Pai? sa stii daca ti-ai inceput-o prea devreme sau ca sa stii la cat sa ti-o incepi si tu? thinking

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Nu mai vrem unii ca voi cu intreabari stupide.
Ce conteaza la ce varsta te-ai dezvirginat ca altii azi o fac si la 11 ani.

| pufulik explică:

Am intrebat pur si simplu.Eu de ex cu o cateva zile inainte sa fac 18 ani. Ce rautaciosi sunteti.

| alina_7697 a răspuns:

Asta este in intimitatea fiecaruia...cum este si restul detalilor ce se intampla intr-un cuplu. Sunt uni care-si incep viata sexuala de foarte mici (12-14) iar sunt unii care au parte de o singura persoana in viata lor intima si isi incepe viata sexuala la 25.

| crissti a răspuns:

Hmm...in jur de 90-92 de ani...si o trebuie sa mi-o scol cu pastile rolling on the floor

| andrei90tm a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta? happy
adica cu ce te ajuta? nu intreb din rautate doar asa de curiozitate happy