| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta v'ati inceput viata sexuala?

Cum a fost primul act sexual? unde 's-a intamplat? cum? mai sunteti cu acea persoana? macar m'ai tineti legatura? ce'ati facut?

Care ar fi varsta potrivita pentru asta?

ce parere aveti despre "supt"?

Răspuns Câştigător
| elenac a răspuns:

La 19 ani, s-a intamplat la el acasa inainte de craciun, cred ca dintr-o prostie, nu mai sunt cu el, la inceput nici nu mai ne uitam unul la latul, incepuse sa ma vb.de rau chiar daca stia ca doar el fusese cu mine, ne-am despartit nu fiindca nu ma iubea ci fiindca bea si de draci a bagat strambe in stg si in dreapta, dupa 1 an ne-am mai intalnit, am vb. dar mereu sa simtit prost in preajma mea din cauza ca a fost primul si ma vb.de rau dupa aceea! nu exista o varsta, ci atunci cand esti sigur si ai vrea, dar nici foarte devreme sfatuiesc dupa 18 ani ca avem minte mai multa atunci si loviturile destinului le induram mai usor!"supt"sex oral vrei sa zici?! depinde acum de la o persoana la alta, daca vrei sa o faci bine daca te simti obligat in vreun fel o sa fie foarte scarbos! cu actualul prieten am incercat dupa ce am fost impreuna 1an jumate, era ptr.prima data dar am vrut eu sa incerc fiindca mi-a dat incredere dar sincer la altul nu as face nici platita!

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

A fost minunat.
S-a intamplat la mine in camera love struck
Cu multa pasiune si daruire love struck
Da, e verisoru meo preferat si prietena mea cea mai bunalove struck
Tinem legatura tot timpullove struck
Am facut menaje a trois love struck.
Varsta potrivita? cand ciripeste pasaricalove struck
Parerea mea despre supt, e ceva minunatlove struck intrece acadeaua de la chupa chups love struck

| Anca a răspuns:

19 ani aproape, foarte aiurea, la mare in hotel, cum?! Cu grija!, Am fost 3 ani impreuna - ne-am despartit acum aproximativ 2 ani, tinem legatura bineinteles si suntem prieteni f buni.

Varsta potrivita : Dupa 18 ani as spune eu.
Despre supt : Cui ii place, sa o faca, cui nu-i place sa n-o faca.

| Hombre a răspuns:

Pai pe la 16 ani intr-o gluga de coceni dar tipa a mierlito de vreo 30 de ani, era mai mare ca mine cu vreo 40 de ani, doua gaini ma costat afacerea dar a meritat. Atunci am aflat cum sta treaba cu pasarica.

| νєησм a răspuns:

La 13 ani adica fix cand aveam 13 ani la petrecerea de ziua mea in camera mea i-am lasat pe invitati in camera si noi ne-am dus in dormitor si am facut-o a despre,, supt" acu depinde si de partenera si varsta potrivita ar fi de la 13 ani in sus la 18 ani deja e naspa.

| alessia5158 a răspuns:

Cine crezi ca ti s-ar spovedi tie sau, cel putin, cine ar da satisfactie acestei curiozitati bolnave de care, evident, suferi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

primul act sexual? eram prea beat, de rusine m-am imbatat
virsta potrivita si-o alege fiecare dar nu sub 16 ani
de supt m-am apucat cind aveam o zi, pe la 1 an si ceva m-am saturat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi am nceput viata sexuala la 16 ani, primul act sxual a fost superr mai ales ca a fost cu iubitul si viitorul sot, s a intamplat la un hotel camera matrimoniala, parerea mea despre supt wwwoooaaaawwwww este un preludiu excelent superr. varsta potrivita cand simti u ca e bine si nu cu orice ametit care nu te merita si in nici un caz la 12, 13, 14, ani lasa sa mai cresti. pa pa