| carmynutza1988 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala, dar sincer? vi se pare devreme la 16?:d

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu este devreme daca stii ce presupune actul sexual si daca esti desteapta sa te protejezi. Eu la 15 spre 16. happyGood Luck.

| WhoKnowThat a răspuns:

Esti fata? Daca esti fata si de fapt si daca esti baiat nu e devreme pentru ca lumea a evoluat iar fetele nu mai fac sex/dragoste pentru prima oara cand se casatoresc dar ai grija sa nu ai surprize si cand spun surprize ma refer sa nu ramai insarcinata sau daca esti baiat sa nu lasi pe vreuna. Recomand protejat macar la inceput, cu toate ca e mai naspa dar e mai sigurwinking Si eu tot pe la 16-17 ani am inceput, ghinionu' a fost ca pe la mine nu prea sunt fete ca le atacam mai devreme laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Lussi a răspuns:

Nu este devreme, dar sa te protejezi.winking

| AnnaBella19 a răspuns:

Nu varsta conteaza, ci conteaza sa fi pregatita psihic cat si fizic si trebuie sa ai un iubit in care ai incredere, iar daca va iubiti enorm n-ai de ce sa-ti fie teama pentru ca daca iti pierzi virginitatea cu o persoana pe care o iubesti mai tarziu nu vei regreta, iar relatia voastra va fi dulce.O sa vezi la ce ma refer;*
Eu am inceput la 15 ani, si nu regret pentru ca am ramas cu persoana aceea cu care am pierdut'o.
Te pup;*