| Deny_9985 a întrebat:

La ce varsta v-ati incepe sau v-ati inceput viata sexuala? va pare rau?

11 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

La 19 si nu-mi pare rau deoarece am facut-o la momentul potrivit.

| Malvina24 a răspuns:

Mi-am inceput viata sexuala la 17 ani si nu imi pare rau!

| stresu a răspuns:

19 jumatate si nu, nu imi pare rau decat ca acum e cam pustiu pe la mine: mama lor de camine studentesti si de portari cu simtul raspunderii!

soothe
| soothe a răspuns:

16 ani; imi pare bine si acum

| marsy a răspuns:

La 17. La inceput imi parea rau ca nu am asteptat inca vreo jum de an, dar acum a trecut.Principalul ca exista iubire, pura armonie in relatia noastra. Daca drinta si curozitatea nu aveau rabdare! Pn fetele care citesc acest articol, sfatul meu este sa nu faceti acest pas mai devreme decit trebuie si la momentul si persoana nepotrivita pn ca DA, apoi iti pare rau!

| ● Ďعw a răspuns:

15 ani :dblushing
la inceput mia parut rau dar acum a trecuthappy

| ame_3387 a răspuns:

15 si nu imi pare rau... oricum nu cred ca unei persoane ar trebui sa ii para rau ca a inceput viata sexuala mai devreme sau mai tarziu caci o data si o data tot o sa se intample

| dodonika a răspuns:

Mi-am inceput viata sexuala la 16 ani si nu regret...

| monyalexandra a răspuns:

Eu am inceput la 15 ani fara 4 luni, deci sa spune aprox 15 ani si nu imi pare rau.Parerea mea e ca nimanui nu trebuie sa ii para rau deoarece "viata sexuala" este cea mai frumoasa si placuta parte din viata unui om, nu conteaza cand o incepi nu e niciodata prea devreme sau prea tarziu, pentru ca in clipa care o faci, o faci pentru ca vrei, pentru ca simti, deci nu poate fi niciodata prea devreme tongue

| andreyrey619 a răspuns:

Nu stiu. Poate cand o sa apara fata care o sa imi placa cu adevarat mult si o satreaca macar 2 ani de cand sa fiu cu ea. Totusi daca o faci pentru prima data sa fie din dragoste nu din placere tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la ce varsta mi-as incepe dar sunt de parere ca varsta nu conteaza deloc. nu imi pare rau deloc de nimic, de ce sa imi para rau. cred ca e cea mai mare prostie sa faci asta datorita efectului de turma fiindca ai varsta la care ti-ai propus. si atunci primul ce le iese in cale...eu cred ca trebuie sa existe ceva special.