| Brasileiro a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Dragostea adevarata la 20 de ani, pana atunci a fost doar "joace" de copiihee hee si doar tineam la cineva nu iubeam in adevaratul sens al cuvantului. Pana nu intalnesti persoana potrivita nu prea iti dai seama de aceasta diferenta. happy

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 anixlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 ani, si de atunci sunt tot ce acel baiat(acum am 15 ani).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 si 8 luni big grin.prima iubire happy :-x n-am s-o uit in veci...si inca mai tin la el,iar acum am 15 si aproape o luna happy dar nu mai sun cu el de 1 an.fix azi se implineste anu.happy.1 an de cand nu mai e cu mine,dar e cu alta tipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14... pacat ca a zis nu... :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 8 ani laughing dar până acum nu am dat de dragostea adevarată.

| Acnalogiadt a răspuns:

Mai ești viu?

| ethna a răspuns:

Pai acum la 11 anishori:X:X:X