| Alinaalian1234 a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit prima oara? Mai tinei si acum la acea persoana?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La 21 de ani.
Da.

| Crisu a răspuns:

La 14 ani, adica anul trecut. Da, tin si acum la acea persoana.

| T4ny4 a răspuns:

La 16. M-am indragostit de un baiat pentru modul in care-mi vorbea,era ambitios,arata si binehappy Si nu,nu mai tin la el,dar cand ma gandesc la el sunt foarte trista pentru ca nu-mi vine sa cred ca era o vreme in care ma inmuiam toata cand il vedeam si eram hipnotizata cand ma uitam in ochii lui.Iar acum cand il vad, mi-e atat de indiferent, o persoana straina.Imi pare rau ca prima dragoste nu e vesnica,eram copil,atat de pura era dragostea! Fara gelozie, bani, care e mai bine imbracat.masini...sad Era din suflet!

| anka89 a răspuns:

La 15 ani, relatia a durat 3 ani, cum se spune a fost prima dragoste.Au trecut vreo 4 ani de cand ne-am despartit si nu cred sa mai tin, dar ma gandesc la el inca si destul de mult

| tabittha a răspuns:

La 11 ani...si acum admir acea persoana(nu au trecut decat peste 10 ani de atunci). Prima dragoste nu se uita niciodata.

| devilll a răspuns:

Pe la 16 si tot mai tin la ea chiar daca s-a terminat de multa vreme

| sonya69 a răspuns:

La 13 ani anul trecut. Nu.NU mai tin la ea pentru ca am gasit pe cineva mult mai special. Dar da...am tinut enorm la acel baiat.

| sonya69 a răspuns:

La el* scuzelaughing

| xLemonish a răspuns:

La 11. happy as vrea sa cred ca nu mai tin la el. dar amintirea lui a ramas intr-un colt de suflet.

| Casandra a răspuns:

La 14 ani...acu' cateva luni, si nu, nu mai tin la acea persoana.Am fost doar intragostita d el,nu am avut o relatie, si asa indragostita cum eram, realizam ca e un idiot.Il urasc din adancul sufletului

| Hohenheim a răspuns:

La 11 ani.
Da, inca mai tin la acea persoana.
Cum a zis si tabittha, prima dragoste nu se uita niciodata.

| S3ntimentBoY a răspuns:

Pai la 3 anidar acum nu mai tin la acea fata acum iubesc o persoana o fata incredibila nemaipomenit de frumoasa la care tin enormm de mult o cheama gabriela te iubeeeeeeeeeeeeesc sufletel :X:X:X:X

| mariusyk08 a răspuns:

La 10 ani happy
cum sa nu o mai tin minte, era cea mai buna la invatatura fata din scoala. Si foarte frumoasawinking

| Smekheritza a răspuns:

3 ani

| bobytza1234 a răspuns:

La 6 ani si acum mai simt ceva pentru acea fata dar a plecat in Germania:X:X:X:X

| gamern a răspuns:

14 ani.Si nu numai tin la persoana respectiva