| ByaCrys232 a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit prima oara? Cine s-a indragostit inainte de varsta la care m-am indragostit eu primeste funda!

Răspuns Câştigător
| hapyyy a răspuns:

La 5 ani...eram indragostiti unul de altul oana cand la 9 ani m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si la 11 ani ne-am despartit!:X:X si acum e cel mai bun prieten al meu:X:X

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu la 3 anilaughingacum de ce sau de cine nu ai intrebat tongue

| Alyra a răspuns:

La 7 ani eram îndrăgostită de un coleg de clasă. love struck
Dar stai să mă mai gândesc puţin... Dacă-mi aduc bine aminte...la vârsta de 5 ani eram îndrăgostită de un personaj din desene animate.

| alessia a răspuns:

Pai...sincer cred ca aveam vreo 11-12 anilove struck.day dreaming ce frumos era!

| Turquoize a răspuns:

12:X

| Cici4Mici a răspuns:

La 10 ani.

| Unffox a răspuns:

M-am indragostit la 5 ani T.T

Dar macar prichindelu` era bogat =]]

| KiryuZero a răspuns:

La 10 ani, o fata de la scoala

| Oanna_3541 a răspuns:

| OwlEyes a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 9 ani.Ce copila eram.

| PonciK3214 a răspuns:

Prima data m-am indragostit cind eram in burta la mama si nu e greu de dat seama in cine in mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 ani happy

| ByaCrys232 explică:

Eu la 9 ani si daca deja misicimylife a fost cu cineva la 9... castigatoare. ceilalti care sau indragostit sub 9 primesc vot inteligent iar restul folositor

| Niki96 a răspuns:

Eu m-am indragostit la 6 ani laughing... u?