| dyanna_7195 a întrebat:

La ce varsta te-ai indragostit prima oara?:X:X:[dragoste la prima vedere?] >>:::

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In clasa a doua, la 9 ani dar a fost ceva copilaresc. Prima oara cand m-am indragostit si nu a fost o iluzie a fost anul trecut, la 19 ani.

| Silvia a răspuns:

Pe la gradinitabatting eyelashes.

| Hmmmm a răspuns:

La 15 ani. da... a fost dragoste la prima vedere. p atunci inca mai credeam in asa ceva, acum insa sunt d parere ca dragostea vine in timp cand incepi sa cunosti persoana d langa tine.
in fine."EL" m-a schimbat enorm d mult si datorita lui sunt ceea ce sunt azi.

| Malvina24 a răspuns:

La 15 ani!

| daniDeeDee a răspuns:

La 17 ani. sad

| PurpleLadybug a răspuns:

N'a fost la prima vedere. a fost la prima mirosire...laughing
nu stiuthinking nu cred ca a fost vreodata asa ceva la minelaughing

| Butsilee a răspuns:

Never laughing nu ca nu as crede in dragoste la prima vedere dar la mine nu functioneaza laughing sau nu gasesc pers potrivita sad

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Dooooamne eram pe la gradinita!rolling on the floor)))

Ce vremuri. day dreaming

| spyceygirl a răspuns:

La 12 ani si jumatate.si acum suntindragostita de aceeasi persoana!

| Deeiu a răspuns:

Dupa la 11 anilaughing`
Si, si azi cand il mai vad pe strada ink mai simt fluturasi in stomac dupa ellove struck`
hee hee
Si nu, nu a fost dragoste la prima vedere, prima oara a fost atractie fata de el, cu timpu` incepeam sa ma indragostesc din ce in ce mai multhee heelove struck`

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

La 12...big grin.si sunt indragostita tot de acelasi...big grin

| emy_8408 a răspuns:

In clasa a II a

| alexaalexandra a răspuns:

12 anilaughing)
dar acum nu mai sunt de aceeasi persoanalaughing
probabil a fost ceva copilaresc atunci.

| anca_7959 a răspuns:

La fix13 ani. chiar de ziua mea. si acum sunt indragostita tot de aceeasi persoana...

| oleee a răspuns:

An aproape 17 ani si n-am fost indragostit niciodatahappy nu consider ca e varsta sa ma indragostesc de cinevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta de 13 ani. A fost cea mai dulce experienta a mea in materie de dragoste! happy
Toate bune! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In burta la mama, m-am indragostit pe loc cand am simtit gustul mancariihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 desi am 12 laughing pe la 12 ani acum adica si iubesc aceiasi persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani, inainte de ziua mea, cel mai frumos cadou:X

| dienutza94 a răspuns:

La 12 ani... dar n-a fost tocmai un caz fericit.Am tinut la el mult timp, in secret, ca in telenovele ieftine. Acum am aproape 16 si nu mai sunt indragostita. Crede-ma, e mai bine sa suferi din iubire decat sa nu iubesti.Lipsa iubirii te face sa te simti pustiu dupa ce ai simtit-owinking

| emilya_9162 a răspuns:

La 12 ani de un baiat dulce si dragut.prima data nu mi-a placut. dar cu timpul am inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult mai ales vara cand ma conducea acasa:X:X.cu bicicletalaughinglaughing. si acum il mai simpatizez. putin atatawinking