| CiocolataCuOreo a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit prima data? Si la cati ani ati avut primul iubit/a si primul sarut? Ceea mai frumoasa poveste primeste FUNDA :3 big grin

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din cate imi amintesc prima iubita cand am iubit te referi am avut-o pe la 17 si cred ca atunci si primul sarut numai amintesc exact

| MistretulPufos a răspuns:

Prima oara m-am indragostit la 10 ani, a fost dragoste la prima vedere si am devenit de nedespartit. La aceiasi varsta am avut primul sarut, ce pacat ca am mancat-o....era un oreo

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Buna. Prima oara m-am indragostit la 12 ani de colegul meu laughing) eram mereu impreuna ne jucam ne intelegeam foarte bine si am inceput sa ma indragistesc de el, sa il vad altfec decat ca pe un prieten bun, cum il vedeam inainte... laughing) pana la urma, el m-a rugat sa fim impreuna o perioada de timp, si daca merge relatia sa fim.impreuna pe bune laughing) primul sarut l-am avut tot cu el. A venit cu sora lui (BFF a mea) si au dormit la mine iar noi am jucat sticluta cu otrava sau...nu mai stiu ce...si a trebuit sa ik sarut. Noua ne convenea deoarece ar fi fost primul sarut laughing) Dupa cateva saptamani eu m-am mutat iar el.sia gasit alta iubita laughing) deci, primul sarut a fost multumita unui joc. Funda?