| vandrushko a întrebat:

La ce varsta le-ai indragostit prima data, si primul sarut

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Indragostita prima oara am fost la 14 ani. iar parte de primul sarut n-am avut inca big grin.

| madalicious a răspuns:

Prima oara am fost indragostita la 13 ani.Primul sarut... anul trecut la 15 ani. Fantastic a fost! love struck

| Ela_PuRpLe a răspuns:

La 15 ani m-am indragostit prima oara, si la 16 ani a fost primul sarut.

| raisa1993maria a răspuns:

La 14 ani si tot atunci a avut loc si sarutul:p:p

| elamit a răspuns:

La 17 ani m-am indragostit iar, primul sarut a fost la16ani

| Doa'Do a răspuns:

14 ani happy... un baiat care m-a facut sa uit de toti si toate! Cel care m-a facut sa fiu eu! Iar primul sarut... prefer sa nu comentez.

| emasweetgirl a răspuns:

La 15 ani am avut parte de primul sarut, si la 17 ani m-am indragostithappy

| usernamemada a răspuns:

Prima data m-am indragostit cu adevarat la 16 ani, iar primul meu sarut l'am avut la 13 (cu un tip ce saruta ca o moluscalaughing)

| luetA a răspuns:

Prima oara m-am indragostit acum 2-3 saptamani si primul sarut la 14 ani.