| boemdancehaha a întrebat:

La ce varsta v-ati pierdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce te interesează pe tine?
Viața intimă a individului nu trebuie cunoscută de lume!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti spun ca mi-am pierduto dupa ce am implinit 18 ani adica de la majorat in sus (dar nu iti zic varsta exacta).

| Vizitiul a răspuns:

M-a pierdut ea pe mine, nu eu pe ea. Nu am de unde sa stiu ce varsta aveam cand m-a pierdut. Ea stie treaba asta.

| Foca a răspuns:

La 14 ani si ceva Si numi pare rauhee hee

| LostLady a răspuns:

Pierdut virginitate. Ofer recompensawinking

| ecristinamc a răspuns:

Chiar contează?batting eyelashes
Mie îmi este indiferent pentru că încă nu e pierdută.laughingdar pentru alţii...nu cred ca e lejeră întrebarealaughing

| dutsa24 a răspuns:

Draga inca nu mi-am piedut-o.

| habibi2012 a răspuns:

LA 14 ani

| DianKa_7439 a răspuns:

| Farazahar20 a răspuns:

Eu inu mi-am pierdut-o si sper sa mi-o pierd peste 3, 4 ani acum am 13laughingwinking