| Liebe a întrebat:

La ce vârstă v-aţi pierdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Elysssa a răspuns:

Am 18 ani si inca nu mi-am pierdut-o, tin de ea cu dintii, imi e greu sa renunt la ea.Cand o sa renunt,mai intai o sa ma asigur ca o dau cui trebuie,cui merita,ca sa nu regret mai tarziu! E cel mai frumos lucru sa fii cuminte,astfel vei fi mai apreciata,mai respectata si o fata cuminte mereu o sa aiba de castigat, e in avantajul ei! Generatiile de tineri, din ziua de azi cu varstele cuprinse intre 10-16 ani,nu stiu cat de mult au de pierdut acum cat si pe viitor, (mai ales),regretele nu cred ca o sa intarzie foarte mult,datorita faptului ca se apuca prea devreme sa faca lucruri pe care ar trebui sa le practice doar persoanele mari si cu capul pe umeri! Asta este,toata lumea are nevoie de sex,dar nu de la o varsta frageda,dar cine mai intelege asta,ca fiecare face ce vrea...Iar tu,in caz ca nu ai facut acest pas,fa-l atunci cand crezi tu ca este bine si esti gata sa-ti asumi responsabilitatea,degeaba ne intrebi pe noi,unii nici macar nu o sa-ti raspunda,nu te priveste intimitatea lor! Fiecare face cum vrea,cand vrea,unde vrea, in ziua de azi se pare ca nimic nu mai este interzis, deci fiecare e liber sa faca ce vrea! happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta nu se intreaba in public mai ales e ceva care nu se zice la oricine.

| Jony123 a răspuns:

Eu la 17, sunt baiat.

| Aylee a răspuns:

La majoratu` lu` Voda Cuza. Atunci cand Vlad Tepes se simtea bine.

| XK a răspuns:

La 8 ani happy

| Eşarfăăă a răspuns:

103 ani laughing.

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Nu stiu eu sunt inca virgina...dar eu zic ca nu trebuie sa ti-o pierzi pana te casatoresti ...asa ca nu fa prostia

| andutica11 a răspuns:

La varsta matii